MoneyHub

Kütuse hinnad

Jälgi tanklate hindu siin!

MoneyHub eksperdid ütlevad: Jälgige kus ja mis hinnaga tangite. Mitte kõik jaemüüjad ei anna hiljutist naftahinna langust tarbijale edasi, nii et tasub ringi vaadata. Samuti soovitame teha tanklaketi kliendikaart või ettevõtte allahindluskaart.

95
98
Diesel
Lojaalsus kütuse allahindlus
Meie Hinnang
000Lisaks parimale kütusesoodustusele (-2,6s/l) teenid kütust, toitu või toidukaupa ostes summast oma kliendikontoleLojaalsuskaart
000Tundmatu
Lojaalsuskaart
000Miles ja milesPLUS mootorikütused on kõigile EXTRA klinetidele Circle K täisteenindus- ja automaatjaamades vastavalt tasemele, kas 3s/l, 4s/l või 5s/l soodsamad..

Lojaalsuskaart
000Kliendiks registreerimisel kütus kohe 3 senti liitrit soodsam.* Kogudes viis digitemplit kütus 5 senti liitrilt soodsam.*

Lojaalsuskaart

10 viisi, kuidas vähendada kütusekulu ja hoida kulusid madalal

Soovitame teil proovida neid lihtsaid nippe ja näha, kui palju kaugemale te ühe paagitäie bensiini eest saate sõita!

1. Hoidke oma rehvide rõhk normis

Madala rõhuga rehvide veeretakistus maanteel on suurem. See tähendab, et iga läbitud kilomeetriga tekitavad teie rehvid rohkem hõõrdumist ja veeretakistust ning seega suureneb kütusekulu. Kui kõik teie rehvid on 0,5 baari võrra madalama rõhuga, võib see vähendada kütusesäästlikkust kuni 10%.

2. Vähendage auto kaalu

Kellel on kombeks hoida kõiki asju pagasiruumis, lisaks avariivarudele, mõelge järgmine kord laadimisel kaks korda. Iga 50 kg mis teie auto peale pannakse, suurendab kütusekulu 2% võrra.

3. Kasuta kliimaseadet, ära sõida lahtiste akendega

Lahtiste akendega sõitmine kiirusel üle 80 km/h tekitab palju tuuletakistust ja kulutab palju rohkem kütust. Vastupidiselt levinud arvamusele on sellises olukorras kütusesäästlikum sõita sisse lülitatud kliimaseadmega.

4. Ära sõida liiga kiiresti või liiga aeglaselt

Maanteel sõites teeb mootor kõvasti tööd, et ületada tuule vastupanu. 100 km/h kiirusel põletate kuni 15% rohkem kütust ja 110 km/h kiirusel 25% rohkem. See võib teid ahvatleda aeglaselt sõitma, kuid kui te sõidate aeglasemalt kui 50 km/h, lülitub teie mootor madalamale käigule, mistõttu kulub rohkem kütust. Kokkuvõtteks võib öelda, et optimaalse kütusesäästu saavutamiseks on parim kiirus maanteel püsivalt 50-90 km/h.

5. Kiirendage mõistlikult

Vältige pöörete keeramist kõrgele sagedusele (RPM). See on parim kütusesäästu seisukohalt, sest mootor kulutab vähem kütust kui see töötab madalamatel pööretel.

6. Vältige agressiivset pidurdamist

Asjatu pidurdamine suurendab kütusekulu, kuna peate hiljem uuesti kiirendama. See kehtib eriti siis, kui te ei hoia piisavat pikivahet ees sõitva sõidukiga. Rääkimata sellest, ebapiisav pikivahe on ohtlik ja seda tuleks vältida.

7. Sõitke maanteel kõrgeima käiguga

Kui sõidate automaatkäigukastiga, kasutage püsikiiruse hoidmiseks püsikiirust. Ja kui sõidate manuaalkäiguga autoga, siis hoidke, kui vähegi saate, sees kõrgeimat käiku. Kõigil neil juhtudel läbib teie mootor vähem pöördeid minutis (RPM) ja vähendab kütusekulu.

8. Harjutage prognoosivat sõidustiili

Vaadake teele enda ees ja planeerige oma järgmist sammu. Selle asemel, et järsult pidurdada, proovige aeglustada kui lähenete punasele tulele. Või kui teie teel on nt mäkketõus, alustage kiirendamist pigem enne selleni jõudmist kui sellele jõudes. Vältige sõitu alustades või ülesmäge sõites suurt kiirendamist, see suurendab kütusekulu.

9. Planeeri oma marsruut tipptunnil

Seisa-sõida liiklus avaldab mootorile suurt survet, mistõttu kulub rohkem kütust. Kui võimalik, planeerige oma töölesõit ja töölt tulek hoolikalt, et vältida kõige hullemat liikluskoormust. Ja vältige bensiini ostmist kiirteede või põhimaanteede läheduses asuvatest tanklatest.

10. Kui jääte pikemaks ajaks seisma, lülitage mootor välja

Kui ootate midagi või kedagi üle kolme minuti, lülitage mootor välja. Te ei pruugi liikuda, kuid niikaua kui teie mootor on sisse lülitatud, põletab see väärtuslikku kütust.

Saate regulaarselt uuendusi ja hinnamuutuste teateid kui registreerute iganädalasele uudislehele.