MoneyHub

Mis on MoneyHub.ee?

Eesti parim võrdlusportaal. Pange see enda jaoks tööle!

Mis on MoneyHub.ee? See on lihtne. Selle veebilehe eesmärk on pakkuda Eesti tarbijatele asjatundlikku nõu ja selget teavet, et tarbijad saaksid teha teenuseid ja tooteid ostes teadlikke valikuid. Me oleme uudiste, finantsteabe ja kasulike nõuannete allikas, keskendume sellele kuidas oma rahaasju hallata ja oma raha eest maksimalne saada.

Me kogume avalikke andmeid internetist ja meediaväljaannetest. Me kontrollime palju erinevaid internetilehekülgi, et anda teile ajakohast teavet hindade kohta. Seejärel võrdleme ja hindame neid, kes meie arvates pakuvad parimat teenust kõige odavama hinnaga. Meie tärnidega hinnang põhineb üldhinnal, tarbijate tagasisidel, lisatasudel ja lisaväärtusega hüvedel. Me teeme seda, et teie ise ei peaks seda tegema.

MoneyHub teeb koostööd meie usaldusväärsete partneritega, et pakkuda tarbijatele eksklusiivseid allahindlusi ja pakkumisi. Lisaks sellele töötame välja oma uuenduslikke finantstooteid konkurentsivõimelise hinnaga. Kõike seda ei leia mujalt kui ainult MoneyHubist.

Seega, kas olete ostmas lemmikloomakindlustust või valimas uut krediitkaarti. Vaadake siit regulaarselt viimaseid aruandeid, ekspertide nõuandeid ja võrdlusandmeid teenuste ja finantstoodete kohta.

Pidage meeles, enne ostu sooritamist kontrollige alati kõigepealt Moneyhubi.

0 0 hääled
Article Rating
Teavitage
guest

0 Comments
Inline tagasiside
Vaata kõiki kommentaare
0
Tahaksin teie mõtteid, palun kommenteerige.x