MoneyHub

Autokindlustus

Vähendage oma autokindlustuse kulusid MoneyHubi abil.

Mis on autokindlustus või KASKO?

Autokindlustus ehk KASKO kaitseb teie autot, kui see on kahjustatud. Sõltuvalt kindlustuskaitse tasemest võib see katta ka teie auto varguse, sissemurdmise või õnnetusse sattumise korral. See ei kata teiste inimeste autodele või varale tekitatud kahju. Kui soovite rohkem teada, kuidas leida teile parim autokindlustus, kasutage meie veebisaidil olevaid võrdlusi.

MoneyHubi hinnanipid: Kui saate oma aastase arve tasuda ühe korraga, on see tavaliselt soodsam. Kaaluge ka jälgimisseadme (GPS) või kasutustõkise paigaldamist, see peaks mõne kindlustusandja puhul vähendama teie kindlustusmakset.

Autokindlustuse valimine on keeruline.

Valige hoolikalt oma katte tase

On oluline see õigesti teha, vastasel korral võib see hiljem kalliks maksma minna. Näiteks kui saate hinnapakkumisi, võivad erinevate ettevõtete tingimused samade toodete kohta erineda, nii võite autot remonti viies avastada, et teie omavastutus on kuidagi 100 euro võrra suurem, kui te arvasite. Lisaks sellele peate võib-olla ise korraldama auto transpordi, et auto töökotta viia! Tavaliselt toob kõrgem vabatahtlik omavastutus kaasa odavama pakkumise, kuid kui esitate nõude, siis maksate tõenäoliselt rohkem kui olete säästnud. Lugege kogu väikses kirjas tekst läbi kui allkirjastate.

Kas valida maakler või minna otse?
Maaklerid pakuvad suurepärast teenust ja on väga mugav, kuid nad lisavad ka oma komisjonitasu., Nii et võite kaaluda iga kindlustusandja otsese veebilehe proovimist,
Mitte kunagi automaatselt uuendada
On lihtne lihtsalt nõustuda aastase uuendamise vormiga, kontrollimata, kas saate leida parema pakkumise. Ärge arvake, et kuna teie kindlustusandja on ka teie pank, siis nad annavad teile suurepärase pakkumise. Mõnel juhul MonyHub leidis, et nende hinnad olid šokeerivalt kõrged.
Vaadake alati enne ostu ringi ja võrrelge hindu
Vaadake ringi ja kontrollige enne allakirjutamist. Kurat peitub detailides. Külastage MoneyHub sageli, et saada ajakohast teavet.
KommentaaridTuruosa %Meie hinnang
IIZIParima hinna vahendajaKindlustusmaaklerVaata lähemalt
ERGO Insurance SETaskukohane liikluskindlustusKindlustusandja18Vaata lähemalt
PZUParim KaskoKindlustusandja17Vaata lähemalt
ADB Gjensidige EestiKindlustusandja3Vaata lähemalt
If P&C Insurance ASKindlustusandja18Vaata lähemalt
LHVKõrge standardKindlustusandja1Vaata lähemalt
Salva Kindlustuse ASKindlustusandja6.5Vaata lähemalt
Vienna/SeesamKindlustusandja12Vaata lähemalt
SwedbankKindlustusandja15.5Vaata lähemalt
BTASoodneKindlustusandja8.5Vaata lähemalt
KindlustusEst
Kindlustusmaakler
KindlustusmaaklerVaata lähemalt
Smart KindlustusmaaklerKindlustusmaaklerVaata lähemalt

Autokindlustuse korduma kippuvad küsimused

Mis on liikluskindlustus?

Liikluskindlustus on Eestis kohustuslik, see kaitseb Teie sõiduki põhjustatud õnnetuses teistele isikutele või nende varale tekitatud kahju eest. See oluline kindlustus tagab, et te ei pea kahju korral kulusid kandma.

Kui palju maksab liikluskindlustus?

Liikluskindlustuse maksumus sõltub mitmest tegurist, sealhulgas sõiduki tüübist, vanusest, kasutusotstarbest ja kindlustusseltsist. Eesti Liikluskindlustuse Fond ja Eesti kindlustusseltsid pakuvad liikluskindlustuse kalkulaatoreid, mis aitavad leida sobiva kindlustusmakse.

Mis on auto kaskokindlustus? (Kasko)

Kaskokindlustus on üks olulisemaid autokindlustuse liike, see kaitseb Sinu sõidukit erinevate riskide, sh liiklusõnnetuste, tulekahjude, vandalismi, varguste ja loodusõnnetuste eest. Kaskokindlustus ei ole kohustuslik, kuid see võib olla väga kasulik kui soovite oma sõidukit maksimaalselt kaitsta.

Kuidas ma oma autot registreerin?

Kui soovite oma sõidukit kindlustada, peate selle esmalt registreerima. Registreerimisel määratakse teie sõidukile registreerimisnumber ja saadakse sõiduki andmed, nagu mark, mudel, mootori võimsus, istmete arv ja kaal. Need andmed on kindlustuse sõlmimisel hädavajalikud ja kindlustusandja kasutab neid kindlustusmakse arvutamisel.

Millised on autoomaniku õigused ja kohustused?

Sõidukiomanikuna on teil kindlustusega seotud teatud õigused ja kohustused. Peate tagama et teie sõidukil on kehtiv liikluskindlustus ja vajadusel kaskokindlustus. Samuti peate jälgima, et teie sõiduki registreerimisnumber oleks alati nähtav ja loetav ning et sõidukil oleks kehtiv tehniline ülevaatus.

Kui soovite sõlmida kindlustust, on teil õigus valida kindlustusandja, kelle juures kindlustust sõlmida. Samuti on teil õigus saada kindlustusandjalt teavet kindlustustingimuste ja hindade kohta.

Kui olete kindlustuse sõlminud, peate tagama kindlustusmaksete õigeaegse tasumise ja teavitama kindlustusandjat muudatustest, mis võivad kindlustuse kehtivust mõjutada.

Kas autokindlustus katab ka liiklusõnnetuses tekkinud kahju?

Jah, autokindlustus katab liiklusõnnetuses tekkinud kahju, kui oled valinud sobiva kindlustuskaitse. Kui olete põhjustanud liiklusõnnetuse, mis kahjustas teise inimese vara või tervist, hüvitab autokindlustus kahju vastavalt kindlustuslepingus kokkulepitud tingimustele.

Milliseid riske autokindlustus katab?

Autokindlustusega saab katta erinevaid riske, nagu liiklusõnnetused, vargused, tulekahjud, vandalism jne. Kaskokindlustus pakub laiemat kindlustuskaitset, kuid on ka kallim. Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus, mis katab liiklusõnnetustes teistele isikutele tekitatud kahju.

Kas autokindlustust on võimalik sõlmida ilma liikluskindlustuseta?

Ei, liikluskindlustus on Eestis kohustuslik ja ilma selleta ei saa teha muud liiki autokindlustust. Liikluskindlustus katab liiklusõnnetustes teistele isikutele tekitatud kahju.

Kas autokindlustus hüvitab ka vargusega tekitatud kahju?

Jah, kui olete valinud sobiva kindlustuskaitse, hüvitab autokindlustus vargusega tekitatud kahju vastavalt kindlustuslepingus kokkulepitud tingimustele. Varguse vastu saab kindlustada nii kasko- kui liikluskindlustusega.

Mis vahe on kasko- ja liikluskindlustusel?

Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus, mis katab liiklusõnnetustes teistele isikutele tekitatud kahju. Kaskokindlustus pakub laiemat kindlustuskaitset, hõlmates selliseid riske nagu vargus, tulekahju, vandalism jne.

Kaskokindlustus on vabatahtlik ja selle hind sõltub valitud kindlustuskaitsest.

5 1 hääletada
Article Rating
Teavitage
guest

0 Comments
Inline tagasiside
Vaata kõiki kommentaare
0
Tahaksin teie mõtteid, palun kommenteerige.x