MoneyHub

Mõtled krüptotehingute peale?

Krüpto kauplemine ei ole ainult spetsialistide jaoks, kuid te peaksite valima õige maakleri, kes teid aitab.

MoneyHub Expert ütleb: kui mõtlete saada cryptotraderiks soovitame olla äärmiselt ettevaatlik! Väga suur protsent kauplejatest kaotab oma hoiuse. Samuti on seal üsna palju pettusi. Seega hankige teavet usaldusväärsetest allikatest. Kui te pole kindel kust alustada, võite kaaluda “kopeeri” kauplemist. Nii tehes jäetakse otsustusprotsess spetsialistide hooleks, mis võib olla vähem riskantne. Etoro on hea platvorm, millega alustada “koopia” kauplemist. 

Kas soovite investeerida krüptovaluutadesse?

Kuna Bitcoini hind on saavutanud uued kõigi aegade kõrgeimad tasemed, on kriitilise tähtsusega, et valida parim online maakler, mis vastab teie kui krüptoinvestori vajadustele. Pole vaja kaugemalt otsida kui eToro – maakler, kes pakub kõigi meie poolt vaadatud maaklerite seas kõige suuremat valikut krüptomünte, millega kaubelda. Nende kasutajasõbralikud veebipõhised ja mobiilirakendused muudavad kauplemise lihtsaks, samas kui nende ainulaadne platvorm võimaldab teil jälgida, õppida ja kopeerida tipptegijate tehinguid. Lisaks annavad nende nutikad portfellid teile võimaluse investeerida hallatavasse krüptovaluutade kogumikku, mis põhineb konkreetsel teemal või strateegial.

Kui olete uus krüptomaailmas, on Robinhood ideaalne algaja-sõbralik kauplemisrakendus, kus ei ole tasusid ega miinimumtasusid. See on fantastiline lähtepunkt igale esmakordsele investorile. Kui olete aga kogenud kaupleja, kes soovib krüptoturgudel täiustatud kauplemisstrateegiaid ellu viia, on Interactive Brokers parim tee. Nende tehnilise analüüsi näitajate valik, kaardistamise vahendid ja suhteliselt madalad kauplemiskulud muudavad nad silmapaistvaks. Mõned maaklerid, näiteks eToro, võimaldavad teil kopeerida kogenud kauplejate tehinguid. kui olete algaja, siis see võiks olla hea koht alustamiseks. Lõppeks, kui olete huvitatud krüpto-ETFidesse investeerimisest, on Fidelity parim valik. Nad pakuvad oma klientidele Bitcoini ETFide paketti, mis muudab maailma kõige populaarsemasse krüptovaluutasse investeerimise lihtsaks.

Kauple vastutustundlikult. Võimenduskauplemine krüptokaubanduses võib suurendada teie kasumit, kuid peate olema teadlik sellega seotud riskidest. Krüptoturg on jätkuvalt volatiilne ja tagatissumma võib mõnel juhul olla riskiks; see võib põhjustada suuremaid kahjusid, eriti kui turg liigub teie positsiooni vastu.

EttevõteValuutadTasudMiinimum USDUued Bitcoini ETF-idMeie hinnang
Interactive Brokers40,12% kuni 0,18% ilma lisatud hinnavahede, juurdehindluste või hooldustasudeta0JahVaata lähemalt
Etoro90+1% + muutuv hinnavahe10JahVaata lähemalt
Robinhood250%0JahVaata lähemalt
Fidelity21%1Jah

Krüptokaubanduse KKK

Mis on krüptokauplemine?

Krüptokaubandus hõlmab aktiivset kauplemist krüptovaluutadega, et teenida regulaarset kasumit. Erinevalt krüptoinvesteeringutest, millega kaasneb digitaalsete varade pikaajaline hoidmine, keskendub krüptokaubandus lühiajalisele kasumile, tuginedes turutrendidele ja tehnilise analüüsi näitajatele, et määrata sisenemis- ja väljumishindu. See toimub spetsiaalsetel börsidel või veebipõhistel maaklerplatvormidel spot- või krüptotuletisinstrumentide turgude kaudu.

Kas krüptokaubandus on kasumlik?

Kasumlik krüptokaubandus nõuab krüptoturu juhtide põhjalikku mõistmist ja tehnilise analüüsi oskuslikku rakendamist. Tugevate riskijuhtimisstrateegiate kasutamine on väga oluline, et leevendada langusriski sellel ebastabiilsel turul. Kuigi krüptovaluuta volatiilsus võib pakkuda tulusaid võimalusi, võib see kogenematuile kauplejatele põhjustada ka märkimisväärseid kahjusid, eriti finantsvõimendusega.

Kas sa peaksid krüpto maaklerit vahetama?

Krüptovaluutaga kauplemisel on valik maakleri ja krüptovahetuse vahel. Kui teil on juba konto krüptovaradega kauplemist toetava veebimaakleri juures, on soovitav kasutada seda digitaalsete valuutade ja žetoonidega kauplemiseks selle tuttavlikkuse, mugavuse ja kasutajasõbraliku kasutajaliidese tõttu. Maaklerid, kes on reguleeritud finantsüksused, pakuvad kõrgetasemelist turvalisust ja õigusnormide järgimist.

Teisest küljest pakuvad krüptovahetused küll täiendavaid investeerimisvõimalusi, nagu panustamine ja intressi kandvad kontod, kuid vähema regulatsiooni tõttu on neil suuremad turvariskid, mis muudavad nad häkkerite peamisteks sihtmärkideks. Lisaks sellele on nende õppimine sageli veidi järsem võrreldes populaarsete veebimaakleritega nagu Robinhood ja eToro.

Kuidas me arvutame oma tärnide arvu?

Meie tärni reitingud põhinevad pakutaval üldhinnal, meie tarbijabaasi tagasisidel, lisatasudel, asjaajamise lihtsusel ja lisaväärtusega hüvedel.

Mis on krüpto spot kauplemine?

Krüpto spot kauplemine hõlmab krüptoraha otsest ostu ja müüki kohese tarnimisega, erinevalt kauplemisest krüptotuletisinstrumentidega, nagu tähtajatu vahetustehing. Tuletisinstrumendid võimaldavad spekuleerida vara hinnaga ilma tegeliku omandiõiguseta.