MoneyHub

Kopeerival kauplemisel (Copy Trading) on palju eeliseid

Siin on meie Copy Trading’u põhjalik juhend

MoneyHub Expert: Sotsiaalne kauplemine (Social Trading) ja Kopeeriv kauplemine (Copy Trading). Statistiliselt 4 inimest 5-st kaotavad raha, kui nad kauplevad kauplemisplatvormidel valuuta või aktsiatega. Selleks on hea põhjus – te olete normaalne inimene. Enamik kaupleb emotsionaalselt ja ilma selge ettekujutuseta avatud turu toimimisest, jätab võimalusi kasutamata ja valearvestab riskidega. See on täiesti normaalne, ärge arvake et olete läbikukkunud ja teinud midagi valesti. Tõsiasi on, et järjepidevalt raha teenida tuleb olla midagi, mis on väga lähedal täielikule nohikule kellel on võime eemaldada oma emotsioonid ja kaubelda vastavalt algoritmidele ja rangetele reeglitele. Need on inimesed, kes teenivad tõsist raha. Need on üks igast viiest kõrgetasemelisest kauplejast, kes söövad, magavad ja hingavad seda, mida teevad. Tüüp, kellel on matemaatiku akadeemiline kraad, veedab kogu päeva ekraani külge liimituna, programmeerib keerulisi kauplemisalgoritme ja kaupleb alati ‘stop loss’ piirangutega. Nüüd mõned head uudised. Sa ei pea olema sama tark, et sellest tegevusest osa saada. Võite lihtsalt kopeerida seda, mida nad teevad. See on õige, sa ei pea olema geenius. Lihtsalt registreeruge platvormile nagu eToro, uurige välja selle kaupleja profiil, määrake oma panus ja kopeerige tema tehinguid. Ostke odavalt, müüge kallilt. Teenige raha valutult. Rääkimata kogu ekraani jälgimisele kuluva aja vabastamisest. Siin on Moneyhubi Copy Trading juhend. Oleme teinud kogu töö ja tulemusena eelistame eToro’t, mis on platvormidest kaugelt kõige paindlikum. eToro’s saate vaadata iga kaupleja edusamme, tema varasemat ajalugu, tema kauplemisstiili ja võrrelda neid igal turul. MoneyHub soovitab kopeerida korraga erinevaid kauplejaid, isegi kui tegemist on samade turgudega. Siin on meie Social Trading juhend.

Mis on Copy Trading ja kuidas see toimib?

Finantsturgudele on üha lihtsam siseneda ja ilma suurema vaevata natuke kasumit välja pigistada. Möödas on päevad, mil kauplejad pidid tundide kaupa uurima et mõista turul toimuvat. Tänu tehnoloogilia arengule ei ole enam vaja kulutada tunde ekraani äärde liimituna graafikuid analüüsides, et püüda leida kauplemisvõimalusi. Copy trading on sensatsioon, mis võimaldab algajal kauplejal siseneda aktsiaturgude maailma.

Mis on Copy Trading?

Copy trading on uuenduslik kauplemisviis, mis kasutab ära kogenud kauplejate tehinguid turul. See tähendab kogenud kauplejate tehingute kopeerimist, kellel on kogemusi kasumlike võimaluste loomisega ja nendest kasumi väljapigistamisega.

See on väärtuslik kauplemisstrateegia algajatele, kes vajavad rohkem aega ja teadmisi kauplemisstrateegiate väljatöötamiseks või põhjaliku turuanalüüsi läbiviimiseks. Sellisel juhul lihtsalt jälgitakse ja kopeeritakse kogenud kauplejate poolt teostatud tehinguid.

Copy trading on populaarne lühiajalisel kauplemisel, eriti kiik- ja päevakauplemisstiilides. Samuti keskendub ta varadele valuutaturul, aktsiatele ja muudele volatiilsetele finantsinstrumentidele. Kuigi see võib olla tulus kauplemisstrateegia, peavad kauplejad olema teadlikud selle piirangutest.

Kopikaubandusega on seotud kaks inimest.

Teenusepakkuja: See on kogenud kaupleja, kelle peale tuginetakse turu analüüsimisel ja kasumlike kauplemisvõimaluste loomisel. Vastutasuks täidavad nad oma kauplemisideid, mida teised kauplejad seejärel kopeerivad.

Kopeerija: tellija, kes järgib teenusepakkujat või signaali. Vastutasuks kopeerivad nad teenusepakkuja algatatud tehinguid oma kauplemiskontodel. Tehingu täitmine võib olla manuaalne või automatiseeritud kauplemistarkvara abil. Kopeerija eesmärk on omada sarnaseid kauplemispositsioone kui teenusepakkuja.

Kuidas Copy Trading töötab

Kogenud kauplejad või signaali pakkujad ühendavad oma kauplemiskontode või portfelli osa, et teised saaksid reaalajas näha, mida nad teevad. Sellest tulenevalt koondavad mõned platvormid kokku signaali pakkujad, kes on valmis oma tehinguid jagama. Kuigi mõnikord pakutakse teenuseid tasuta, lubavad teenusepakkujad kauplejatel väikese tasu eest oma tehinguid kopeerida.

Seega, kui kopeerija või algaja kaupleja registreerib end signaali pakkujat jälgima, saab ta juurdepääsu tema kauplemiskontole ja saab jälgida kõiki tema tegevusi turul reaalajas. Kuid Copy Trading nõuab võimsat kauplemisplatvormi. Sellisel juhul peavad kopeerijad avama konto maakleri juures, et saada juurdepääs platvormile, näiteks MT4 või MT5, et kopeerida teiste inimeste tehinguid.

Pärast konto avamist on järgmine ja kõige olulisem samm otsida ja leida kõige edukamaid kauplejaid, keda jälgida ja nende tehinguid kopeerida. Enamik maaklereid pakub reitinguid, mis reastab signaali pakkujad nende eelmiste tehingute tulemuste põhjal. Teenusepakkujad, kes tegid palju tehinguid, mille tulemuseks olid positiivsed tulemused, on reitingulehel kõrgemal kohal.

Reitingu lehekülg sisaldab eelmisi tehinguid, tehingu tulemust, kasutatud strateegiat ja kaubeldavaid instrumente. See sisaldab ka muud teavet, mis mõjutas signaali andja kauplemisotsust.

Miks kauplejad peaksid järgima ‘Top Rated Traders’

Copy Traderi edu või kasumi suurus sõltub järgitavast signaalist. Seetõttu on oluline et järgite ja kopeerite kõrgeima reitinguga kauplejate tehinguid, et väga konkurentsivõimelisel turul pinnal püsida.

Õppimisvõimalused

Üks peamisi eeliseid, mis kaasneb tipptasemel kauplejate jälgimisega, on võimalus õppida. Sellised kauplejad on tavaliselt valmis jagama oma aastate jooksul õpitud oskusi oma järgijatega. Panused on veelgi suuremad, kui parimaks hinnatud kauplejad pakuvad tellimusteenuseid. Seal on nad alati valmis jagama teavet, mis ei ole kergesti kättesaadav, et aidata oma järgijatel saavutada turul konkurentsieelis.

Suured kasumimarginaalid

See ei tähenda, et tipptasemel kauplejate tehinguid kopeerides saab alati ainult kasumit. Risk on alati olemas, sest ka sellistel kauplejatel on ainult mõnikord õigus. Kuid arvestades, et kogenud kauplejad teavad, mida nad teevad, on väljavaade suurema kasumimarginaali teenimiseks alati suur.

Professionaalsed teadmised

Kogenud kauplejad kulutavad suure osa oma ajast turuanalüüsile, et püüda avastada väga kasumlikke kauplemisvõimalusi. Seetõttu on nad parimatest parimad jälgimiseks igaühele, kes soovib omandada fundamentaalse ja tehnilise analüüsi kunsti. Kuna nad jagavad alati oma ideid, kuidas analüüsida hinnategevust, turu volatiilsust ja turumäärasid, püüdes samal ajal ennustada tulevikku.

Säästa aega

Tipptasemel kauplejate jälgimine aitab teil säästa aega turu analüüsimisel ja kauplemisvõimaluste otsimisel. Tuleb ainult oodata, et signaalipakkujad teevad tehingud ja korrata sama oma kauplemiskontol ilma suuema vaevata.

Social Trading vs. Copy Trading

Kopeerivat kauplemist võrreldakse sageli sotsiaalse kauplemisega. Siiski on nad erinevad. Sotsiaalses kauplemises genereerivad kauplejad investeerimis- või kauplemisideid erinevatest sotsiaalsetest kauplemisplatvormidest ja sotsiaalsetest võrgustikest. Ideed ei pruugi sisaldada teiste kauplejate tehinguid, vaid seda, mida kauplejad ootavad turult või antud instrumendilt. Ideede jagamise kaudu saavad kauplejad luua unikaalseid kauplemistehnikaid.

Seevastu copy trading ei tähenda kauplemisideede või -strateegiate jagamist. Selle asemel hõlmab see kogenumate ja kasumlikumate kauplejate täidetud positsioonide dubleerimist. Enamikul juhtudel on parim viis alustada sotsiaalset kauplemist algaja kauplejana.

Sotsiaalne kauplemine võimaldab saada põhjalikke teadmisi turu toimimisest ja arengutest. Vastutasuks võib saada palju vajalikke kogemusi ja teadmisi sellest, kuidas signaali pakkujad koopiakauplemises tegutsevad või teostavad tehinguid teatud viisil. Teisalt ei pea täitma tehinguid pimesi ainult sellepärast, et signaalipakkuja tegi seda.

Peegelkaubandus (Mirror Trading) vs. Copy Trading

Peegeldamine ja kopeerimine on kaks erinevat asja. Peegelkaubanduses jäljendavad kauplejad teiste kauplejate kauplemisstiile. Näiteks kauplejad püüavad kauplemisstiilidele, näiteks kiik- või päevakauplemisele keskendudes kasutada samu vahendeid ja näitajaid, et arendada sarnaseid kauplemisstrateegiaid.

Seevastu copy trading tähendab kogenud kauplejate tehingute kopeerimist turul, mitte nende kauplemisstiilide või -strateegiate järgimist kauplemisideede genereerimiseks.

Copy Trading eelised

Ideaalne algajatele kauplejatele
Algajad kauplejad, kes soovivad omandada kauplemiskunsti ja samal ajal teenida, saavad kasutada koopiakauplemist. Copy trading võimaldab algajatel kauplejatel jälgida seda, mida kogenud kauplejad teevad, alates fundamentaalsest kuni tehnilise analüüsini. Lisaks võimaldab see neil oma kontodel jäljendada professionaalsete kauplejate tegevust, suurendades nende väljavaateid raha teenida.

Portfelli mitmekesistamine

Kopikaubandus on ideaalne viis investeerimisportfelli mitmekesistamiseks, rakendades ametialaste kauplejate tehinguid erinevate instrumentidega. Lisaks võimaldab see kauplejatele juurdepääsu kättesaamatutele võimalustele.

Paranda riskijuhtimist

Paljude algajate kauplejate üks suurimaid puudusi on nende võimetus kasutada õigeid riskijuhtimise strateegiaid. Järgides kogenumaid, saavad algajad kauplejad kasutada asjakohaseid riskijuhtimisstrateegiaid, mis aitavad kaitsta oma kontot selle eest, et üks halb tehing teid ei hävitaks.

Tasuvus

Ka signaalide pakkujad saavad kasu signaali kopeerimisest, kuna nad saavad oma kontodel oma tehingute kopeerijate pealt tulu. Enamasti nõutakse jälgijaks registreerimisel väikest tasu oma tehingutele ligipääsu eest.

Tururiskid

Copy Tradinguga kaasnevad riskid. Alati on oht, et kogenematuid kauplejaid valides ja järgides võib tekkida märkimisväärne kahjum. Kopeerija kannatab samade tagajärgede all ja kannab märkimisväärset kahju oma kontol, kui strateegiad alt veavad. Pange tähele, et Copy Trading ei ole investeerimisnõustamine. Teie investeeringu väärtus võib tõusta või langeda Teie kapital võib olla ohus, nagu iga investeeringu puhul.

Minimaalne kauplemine

Kopeerivas kauplemises on kopeerijal või algajal kauplejal minimaalne kontroll oma kauplemistegevuse üle. Arvestades vajadust teabe või kauplemisoskuste tundmise järele, on kaupleja sunnitud kopeerima kõike, mida kogenud kaupleja turul teeb. Seega, kui kogenud kaupleja teeb halva otsuse või tehingu, ilmnevad tulemused ka kopeerija kontol.

Miks soovitame eToro’t?

Soovitame eToro’t mitmel põhjusel. Esiteks olid nad üks esimesi turul, kes võimaldas kopeerivat kauplemist. Tegelikult ongi kogu platvorm loodud selle kontseptsiooni ümber. See annab väga hea analüüsi Kauplejate (Teenusepakkujate) tulemuslikkuse kohta, mis võimaldab kopeerijal üksikasjalikult uurida Teenusepakkujate ajalugu. Kolmandaks eToro on 2007. aastal asutatud ja CySec (Küpros) ning FCA (Ühendkuningriik) poolt reguleeritud usaldusväärne platvorm. Viimaseks, Etorol hea demo võimalus ja kauplemisega alustada saate ainult 50 eurose deposiidiga. Lisateave eToro kohta siin.
Loan Provider EttevõteMärkmedMeie hinnang
EtoroParim kopeerimisekseToro on võitja oma lihtsalt kasutatava koopiakauplemisplatvormi poolest, kus kauplejad saavad kopeerida kogenud investorite tehinguid või saada eksklusiivseid hüvesid oma kauplemisstrateegiate jagamise eest.Vaata lähemalt

Forexi maaklerite KKK

Kas copy trading on hea mõte?

Jah, copy trading on hea mõte kauplejatele, kes soovivad õppida kauplemist ja samal ajal raha teenida. Jälgides kogenud kauplejaid, võib omandada põhjalikke kogemusi, samal ajal korrates nende tehinguid, et teenida raha.

Kas copy trading on ebaseaduslik?

Ei, enamikus riikides on koopiakauplemine lubatud. Kui palju saab koopiakaubandusega teenida?
Kasumi suurus sõltub järgitavate kogenud signaalipakkujate tulemuslikkusest. Kui professionaalsed kauplejad teenivad kolmekohalist protsentuaalset kasumit, on sarnase kasumi väljavaated tavaliselt suured.

Kas copy trading on kasumlik?

Jah, copy trading võib olla kasumlik. Kõik taandub kogenud kauplejatele, keda jälgitakse, ja nende poolt genereeritavatele ideedele. Tipptasemel kauplejad, kellel on aastatepikkune kogemus, muudavad märkimisväärse kasumi teenimise kopeerijate või algajate kauplejate jaoks lihtsamaks.

Kas copy trading on hea algajatele?

Jah, copy trading on hea algajatele, kes soovivad õppida kauplemiskunsti kogenud ja professionaalsetelt kauplejatelt.

0 0 hääled
Article Rating
Teavitage
guest

0 Comments
Inline tagasiside
Vaata kõiki kommentaare
0
Tahaksin teie mõtteid, palun kommenteerige.x