MoneyHub

Spordikihlveod - vali võitja platvorm!

Värav! Tagasi mängus, kuid kes pakub parimaid pakkumisi?

MoneyHubi eksperdid ütlevad: spordikihlvedude tegemine ei ole viis jätkusuutliku sissetuleku teenimiseks. Üksikud hasartmängud siin ja seal võivad olla lõbusad, kuid see võib varsti viia sõltuvusse. Arutage alati lähedastega, kui tunnete, et olete muutumas sõltuvaks, ja otsige professionaalset abi.

7 asja mida peaksite teadma spordikihlvedude kohta

Spordikihlveod

Spordikihlvedude tegemine on väga lõbus, kuid sa peaksid olema ettevaatlik ja ettevaatamatutel võib juhtuda palju halba. Parim on valida kontrollitud ja soovitatud maaklerid. Siin on meie nõuannete nimekiri, et vältida oma särgi kaotamist!

1. Tehke oma uurimistöö

Spordikihlvedude tegemine on spordiennustuskontorite, kasiinode ja igasuguste kihlvedude tegijate jaoks suur rahasumma – ja need ettevõtted osalevad selles et võita. Nad kulutavad uskumatult palju aega ja raha, et koguda kõikvõimalikke andmeid, mis aitavad neil võimalikult tihti võita. Kuid ärge laske end heidutada – te võite ise uurida. Õppige kõike, mida saate meeskondade ja spordiala kohta. Kasutage Twitterit et saada ülevaade koefitsentidest ja tutvuge kogu analüüsiga, mille leiate. Veenduge, et saate aru ka oma statistikast: teie võiduprotsent, ühikud ja tootlus (ROI). See osa võib tunduda veidi tüütu, kuid uurimistööle kulutatud aeg aitab kaitsta teie osalust.

2. Ohutus

Nagu igas ülepaisutatud stsenaariumis, leidub ka siin pettureid, kes ootavad vaid, et uusi kliente ära kasutada. Eriti need, mis on leitud sotsiaalmeediast. Olge arukas ja vältige neid mõne lihtsa näpunäite abil. Hoiduge kontode eest, millel puuduvad kontrollitavad võidu/kaotuse andmed, kinnisidee näidata oma kõrget elustiili ja lubadused “garanteeritud võitudest”. Kasutajate kommentaaride või ülevaadete puudumine on samuti suur punane lipp. Põhimõtteliselt vältige juhuslikke saite ilma eelnevalt kontrollimata.

3. Kasutage maksimaalselt boonuseid ja preemiaid

Enamik veebipõhiseid kihlveosid on alati uute klientide otsinguil ja paljud pakuvad spetsiaalseid registreerimisboonuseid, mida saate kasutada, et laiendada oma panuseid ja aidata vähendada kahjumit. Ärge kartke registreeruda püsikliendiprogrammidesse, sest need saidid premeerivad korduvkliente sageli eripakkumistega.

4. Ärge panustage oma lemmikutele.

Loomulikult on teil lemmikmeeskonnad, kuid kihlvedude piiramine neid soosivate panustega võib osutuda katastroofiks. Kihlvedude puhul on kõik seotud külmade, kõvade numbritega. Pidage seda meeles et panustaksite peaga, mitte südamega. Võite aeg-ajalt vabalt oma lemmikutele panustada, kuid olge seejuures arukas.

5. Koefitsendid ei ole seotud tulemuse ennustamisega, vaid kihlvedude hulgaga!

Tea, et koefitsendid muutuvad pidevalt uue juhusliku teabe, kihlvedude, ilmastiku ja muude asjaolude tõttu. Ärge langege sellesse lõksu, et arvate, et need näitavad tulemusi. Vahendajad tahavad, et võimalikult palju inimesi panustaks mõlemale poolele, ja koefitsendid on mõeldud selle pinge soodustamiseks.

6. Kui sul ei lähe hästi, lõpeta.

Üsna iseenesestmõistetav, eks? Eksperdid on ühel meelel, et tahe kaotatud raha tagasi teenida on kindel viis sattuda tõsistesse raskustesse. Püüdke mõelda igast panusest eraldi, sõltumatuna eelmisest ja järgmisest.

7. Kõige tähtsam on seada oma piirid ja õppida loobuma, kui oled võidus.

Kuigi see kõlab nagu terve mõistus, teame me kõik kui lihtne on emotsiooni ajel hoogu sattuda. Olge kindel, et te teate oma piire ja ei ületa neid. Mõned mainekad saidid, nagu BetMGM (mis kuulub BetMGMi emaettevõttele), aitavad teil seda isegi teha, pakkudes võimalusi määrata – ja kergesti vähendada – kululimiite, ajutiselt peatada oma konto ja isegi piirata veebisaidil veedetud aega. Samuti raskendavad nad nende piirangute suurendamist, kui olete need juba kehtestanud. Meie viimane märkus: kõik head mängurid teavad, et tuleb loobuda, kui oled võidus.

KommentaaridVäljamakse protsentBoonusMeie hinnang
Dreambet95.67150Vaata lähemalt
OlybetAinult kodumaine pakkumine95.6775Vaata lähemalt
TonybetReaalajas panustamine. Head koefitsiendid95.21100Vaata lähemalt
OptibetSuurim paljude valikute ja raha väljavõtmise funktsiooniga94.97100Vaata lähemalt
PAF94.94UnknownVaata lähemalt
Betsafe95.11100Vaata lähemalt
Ninja Casino90.2960Vaata lähemalt
UnibetUsaldusväärne otseülekande süsteem90.29120Vaata lähemalt

Spordikihlvedude KKK

Milline on parim meetod kihlvedude veebilehel sissemaksete tegemiseks?

Ükski meetod ei ole teistest parem või halvem. Igal neist on omad eelised ja puudused ning need võivad sõltuda kasutatavast kihlveokontorist. Kuid üldiselt kaldume meetodite poole, mida on kiire ja lihtne kasutada, nagu PayPal, krediit- või deebetkaardid ja paysafecard.

Mis on kihlvedude koefitsent?

Rida viitab tegelikult punktivahe ehk konkreetne punktide arv, mida spordiennustus kasutab alavõitja ja favoriidi vahelise koefitsiendi määramiseks. koefitsent on nende kahe tulemuse vaheline varu.

Kuidas erineb spordikihlvedude tegemine eri spordialadel?

Igal spordialal on oma reeglid ja nüansid. Näiteks juhtub jalgpallis üsna sageli viik, seega on see tavaline kihlveovõimalus. See pole aga võimalik tulemus spordialadel nagu tennis või golf, kus on võitja.

Kuidas me arvutame oma tärnide arvu?

Meie tärni reitingud põhinevad pakutaval üldhinnal, meie tarbijabaasi tagasisidel, lisatasudel, asjaajamise lihtsusel ja lisaväärtusega hüvedel.

Kuidas panustada targalt?

Oh, miljoni dollari küsimus. Siin on tõde. Isegi parimad spordiennustajad ennustavad vaid 50-60% ajast õigesti. Arvestage, et innukad spordiennustajad ei teeni nii palju raha, kui nad tahaksid, et te usuksite.

Kui palju ma peaksin panustama?

Enamikul spordi hasartmängusaitidel saate panustada vaid paar senti, seega on täiesti okei alustada väikselt ja liikuda suuremaid panuseid tehes, kui teie enesekindlus kasvab. Panustage alati vastutustundlikult.

Kas ma peaksin muretsema hasartmängusõltuvuse pärast?

Nagu enamik asju elus, tuleks ka spordiennustust nautida mõõdukalt. Kuigi mõned teevad hasartmängudest karjääri, otsivad paljud lihtsalt väikest lisapõhjust, et kodumeeskonnale kaasa elada või mängu vaadata.

Mis on riskivaba panus ja mille poolest erineb see tasuta panusest?

Riskivaba panus on panus, mille puhul, kui panus kaotab, tagastab kihlveokontor teie sissemakse boonuse või tasuta panusena. See erineb tasuta panusest selle poolest et kui sa kaotad, on see sinu miinus. Selle tulemusena on riskivabad panused suurepärased esimest korda panustajatele.