MoneyHub

6 viisi, kuidas saate oma hüpoteeklaenust aastaid maha võtta

Picture of coins next to a model house

6 viisi, kuidas saate oma hüpoteeklaenust aastaid maha võtta

Hüpoteek on teie suurim igakuine väljaminek. See parandaks märkimisväärselt teie elustiili, kui te ei peaks seda iga kuu maksma. On viise, kuidas vähendada oma hüpoteeklaenu pikkust; siin on seitse nõuannet.

1. Teha täiendavaid enammakseid

See võib tunduda ilmselge, kuid lisamaksete tegemine võib pikemas perspektiivis säästa rohkem. Iga lisapunt võib vähendada teie makstavat intressi ja hüpoteegi pikkus.1. Teha täiendavaid enammakseid

Täiendavate maksete tegemine sõltub teie isiklikust olukorrast. Kas te saate seda endale lubada? Praeguse elukalliduse kriisi tõttu on praegune majanduslik olukord rahaliselt räsitud ja paljud tunnevad, et lisatasu maksmine ei ole valikuvõimalus.

Paljud laenuandjad lubavad igal aastal teatud summa fikseeritud makseid, seejärel kohaldavad ülekulude trahvi. Kui see on nii, siis tagage, et panete jätkuvalt raha kõrvale, kuid säästukontole, nii et kui saate teha ühekordse summa, on see olemas, et maksta oma hüpoteek kiiremini ära.

2. Võta üürnik

Möbleeritud toa üürimine teie majas võib teie sissetulekule lisada tuhandeid eurosid, mis võimaldab aidata teie igakuiseid hüpoteegimakseid tasuda..

Saate oma hüpoteegi kiiremini tagasi maksta, kui valate üürileandjalt teenitud raha hüpoteegi ülerahaks.

3. Andke oma sissesõidutee rendile

Kui teiega koos elava üürimehega elamine tundub liiga hirmutav, siis miks mitte kasutada oma maja hüpoteegi maksmiseks teistmoodi – üürida oma sissesõidutee välja?

Kuna parklad on nüüd kohutavalt kallid, on nii pendeldajad kui ka turistid otsivad odavamaid võimalusi oma auto parkimiseks enne oma päevakava alustamist. Kui sa oled suurema osa päevast väljas ja su sissesõidutee on tühi, siis miks rentida see kellelegi lähedalasuvale inimesele? Parkige minu sõiduteel on üks selline veebileht, kus saate reklaamida oma parkimiskohta ja teenida rohkem raha, et maksta oma hüpoteek ära, eriti kui te armastate staadioni, lennujaama või kesklinna lähedal!

Säästa oma raha, ja kui oma järgmise hüpoteeklaenu maksab välja ühekordse summa.

4. Kasutage cashback-krediitkaarte ja veebisaite

Iga päev peavad inimesed raha kulutama, see on iseenesestmõistetav. Miks mitte saada midagi tagasi kõigi ostetud kaupade eest?

Cashback-krediitkaardid teevad just seda – võimaldavad teil teenida protsentuaalset osa oma igapäevastest kulutustest, kasutades kaarti. Siin on siiski väike hoiatus: cashback-krediitkaardid on kasulikud ainult siis, kui maksate saldo iga kuu täies ulatuses tagasi. Kui te seda ei tee, on intress suurem kui pakutav cashback, mis muudab kaardi kasutamise mõttekuse olematuks.

Lisaks pakuvad mõned veebisaidid raha tagasi ainult siis, kui te broneerite oma veebisaidi kaudu, mitte teiste jaemüüjate kaudu, seega kontrollige neid enne ostude tegemist. Te ei pea selle kasutamiseks krediitkaardi saamiseks registreeruma; veenduge, et panete oma cashback-säästud kõrvale, et tasuda oma hüpoteeklaenu.

Iga vähegi, mida saate teha, aitab tasuda teie hüpoteegi intressi ja säästab teid aastaid hüpoteegi pikkuses.

5. Vähendage oma väljaminevaid arveid

Inimesed peavad parandama oma igakuiste kulutuste minimeerimist. See on viis, kuidas vabastada lisakilosid – on aeg vaadata oma majapidamisarveid.

Energiapakkuja vahetamine on kindel viis raha kokkuhoiuks. MoneyHub loetleb odavaimad energiatarnijad millele saate üle minna, ja kui kasutate energiaettevõtte duubelkütuse soodustusi (ostes neilt nii elektrit kui ka gaasi), võite säästa veelgi rohkem eurosid.

MoneyHubil on suurepärane hinnavõrdluse osa, etvõrrelda oma iganädalast toidupoodi ja teha kindlaks, millelt on kõige odavam osta. Jah, kontrollimine võtab kauem aega, kuid teie kokkuhoid võib olla märkimisväärne.

Oma igakuistest väljaminekutest säästetud summad pane kindlasti kõrvale ja ole range, et neid mitte kulutada!

6. Mitte kulutada oma ühekordseid summasid

Olgu see siis iga-aastane preemia töölt või pärandus, on ahvatlev pritsida raha millegi eest, mida olete juba ammu soovinud teha.

Lähed unistuste puhkusele, teed köögi ümber konservatooriumi või ostad uuema ja kallima auto.

Pidage alati meeles, et kui saate osa oma ootamatutest tuludest kõrvale panna, et maksta oma hüpoteeklaenu üle, säästate pikas perspektiivis tuhandeid naela intressi.

Kõik säästud, mida te teenite, olgu need siis iganädalasest poest või täiendavast sissetulekust, tuleks suunata hüpoteegi tagasimaksmiseks. Kui maksad praegu veidi, säästad lõpuks palju rohkem ja jõuad lähemale elujärjele, mis on lõpuks hüpoteegivaba!

0 0 hääled
Article Rating
Teavitage
guest

0 Comments
Inline tagasiside
Vaata kõiki kommentaare
0
Tahaksin teie mõtteid, palun kommenteerige.x