MoneyHub

Mis on remondilaenud?

home improvement loans

Remondilaen on mõeldud selleks, et aidata teil oma kinnisvarast rohkem kasu saada, olgu selleks siis uus köök, lekkiva garaaži parandamine või kinnisvara uuendamine.

Mis on remondilaenud?

Laenuandjad väljastavad renoveerimislaene koduomanikele, kes vajavad raha kodu remondiks, parandamiseks või ümberehitamiseks. Koduomanik võib võtta kas tagatiseta laenu või kasutada tagatisena kinnisvara.

Renoveerimislaenu võib taotleda igaüks, kellel on sissetulekuallikas, kes on vähemalt 18-aastane ja kellel on Eesti pangakonto:

  • Laenusummad varieeruvad tavaliselt 500 eurost kuni 25 000 euroni.
  • Seda saab tagasi maksta igakuiste tagasimaksetena vahemikus 1 kuu kuni 6 aastat.

Milleks kasutatakse remondilaene?

Renoveerimislaenud –mida iganes teil on vaja oma kinnisvaraga teha:

  • Lekkiva katuse parandamine
  • Uue köögi sisustamine
  • Talveaia või laienduse lisamine
  • Kodu remont ja hooldus
  • Kinnisvara ümberehitamine

Ükskõik, mis laenu võtmise põhjuseks on, nõuab enamik laenuandjaid, et taotlejatel oleks kindel igakuine sissetulek, et vältida klientide sattumist rahalistesse raskustesse. Kui laenuvõtjal peaks tekkima raskusi tagasimaksetega, tuleks viivitamatult laenuandjaga ühendust võtta, et üheskoos leida lahendus.

Kodu remondilaenud Eestis

Enamik kodu remondilaene on tagatiseta, mis tähendab, et nende puhul ei ole vaja tagatiseks anda omakapitali.

Kui te vastate laenukriteeriumitele, siis on kodu remondilaenu taotlemine kiire ja lihtne ning kui teie laenutaotlus kiidetakse heaks ja olete laenulepingu allkirjastanud internetis, kantakse raha tavaliselt üle määratud arvelduskontole.

MoneyHubi eksperdid annavad nõu:

  • Mõelge hoolikalt, kas te saate endale lubada laenatud raha tagasimaksmist ja olge laenuandjatega suhtlemisel avatud.
  • Kaitske hoolega kõiki sisselogimisandmeid ja internetiturvalisust, et vältida pettusi ja aidata kaitsta oma andmeid.
  • Palun kontrollige hoolikalt oma saldoaruandeid, et need oleksid täpsed. Kui midagi ei ole õige, võtke meiega ühendust.

Remondilaenu tagasimaksmine

Mitmesugused tagasimaksevõimalused lihtsustavad laenuvõtjate jaoks koduparanduslaenude tagasimaksmist et ükski tagasimakse ei ununeks tegemata.

Kas tagasimakse võetakse otse debitkaardilt iga kuu maksetaotlusena või võib luua püsikorralduse laenu ja intresside tagasimaksmiseks plaaniliste igakuiste maksete tegemiseks.

Mitu tagasimaksevõimalust võimaldavad laenuvõtjatel oma laenud või muud olemasolevad krediidiliinid tagasi maksta mitme maksena. Laenusaajatel on laenu tagasimaksmiseks aega kuni 6 aastat või nad võivad laenu tagasi maksta lühema aja jooksul.

0 0 hääled
Article Rating
Teavitage
guest

0 Comments
Inline tagasiside
Vaata kõiki kommentaare
0
Tahaksin teie mõtteid, palun kommenteerige.x