MoneyHub

Kuidas võrrelda lühiajalisi laene internetis

Kuna peredel on raskusi toimetulekuga ja traditsiooniliste laenuvormide kättesaadavus väheneb, pöördub üha enam inimesi finantskriisi ajal abi saamiseks lühiajaliste laenude andjate poole.

Kui te kaalute lühiajalise laenu võtmist, on oluline teada, mida te taotlete ja kas te saate parima pakkumise. Parim viis õige valiku tegemiseks on mõista, kuidas võrrelda lühiajalisi laene internetis.

Selleks, et tagada õige lühiajaline laen, peate võrdlema, milline laen sobib teile kõige paremini. Et teid aidata püüab MoneyHub loetleda kõik lühiajaliste laenude ettevõtted ning veenda neid loetlema oma laenud võrdluslehtedel.

Kuidas aga võrrelda lühiajalisi laene internetis?

MoneyHub on kirjutanud üksikasjaliku juhendi lühiajaliste laenude võrdlemiseks internetis kui laenude ja krediidi alternatiiviks.

1. Kas lühiajaline laenuandja on otsene või kaudne?

Üks olulisemaid suundumusi lühiajaliste laenude sektoris on olnud kaudsete ja otselaenuandjate arvu kasv.

Kuid mis vahe on otsese ja kaudse laenuandja vahel?

Otselaenuandjad

Otselaenuandjad on saanud Finantsinspektsioonilt loa laenata raha otse laenuvõtjatele. Alates väikestest, lühiajalistest 500 euro suurustest laenudest kuni suuremate, kuni 10 000 euro suuruste summadeni.

Traditsiooniliselt olid otselaenuandjad täielikult pangad. Interneti ja tarbijate veebipõhise sirvimise mõju on aga toonud kaasa mainekate veebilaenuandjate arvu kasvu.

Kaudsed laenuandjad

Kaudne laenuandja tegutseb vahendajana, saades otselaenuandjalt vahendamise eest tasu.

Kuigi kaudsed laenuandjad on lõppkokkuvõttes seaduslikud ja usaldusväärsed, ei saa neilt tuge kui teil on laenu kohta küsimusi. Näiteks kui teil tekivad finantsprobleemid, ei saa kaudne laenuandja teid aidata. Otselaenuandjatel on klienditeenindajad, kellega saab ühendust võtta, kui laenuvõtjad vajavad lahendust oma finantsprobleemidele.

2. Uurige kõlblikkuse kriteeriume

Igal laenuandjal on erinevad vastuvõtukriteeriumid, mõned laenuandjad on valmis laenama laenuvõtjatele, kellele teised ei saaks laenu pakkuda.

Need kriteeriumid võivad hõlmata:

See ei ole ammendav loetelu, sest iga laenuandja vastab oma tingimustele, et vältida pettumust, kaaluge alati enne taotluse esitamist, kas te vastate neile kriteeriumitele.

3. Kas lühiajalise laenu andja pakub mitmeid tagasimaksevõimalusi?

Laenuvõtjana peab teil olema juurdepääs mitmetele tagasimaksevõimalustele, mis sobivad kõige paremini teie eelarvele ja laenu tagasimaksmise võimele. Mitte kõik lühiajaliste laenude laenuandjad ei paku mitmeid tagasimaksevõimalusi.

Mitmekordne tagasimaksmine vähendab laenuvõtjate finantskoormust ja muudab lihtsamaks, kui nad vajavad täiendavat korduvat laenamist.

4. Otsige teile sobivaid lühiajalisi laenuandjaid

Tänapäeval on veelgi lihtsam leida sobivat lühiajalist laenu, mis on loetletud võrdlusveebis. Võrdlusveebid, nagu MoneyHub, saavad näidata laenu maksumust, tagasimaksevõimalusi, tagasimaksete suurust ja seda, kui palju laen maksab, kui olete summa täielikult tagasi maksnud.

5. Tutvuge erinevate lühiajaliste laenude liikidega

Veebipõhised võrdlusveebisaidid saavad teid teavitada erinevatest laenuliikidest, mida saate taotleda. Halva krediidiajalooga taotlejad saavad taotleda halva krediidiga laene, et taastada kindel finantssüsteem (kui nad maksavad laenu tingimuste kohaselt õigeaegselt tagasi).

Osamaksulaenud on muutumas üha populaarsemaks nende taotlejate jaoks, kes soovivad väiksemaid summasid pikema aja jooksul tagasi maksta, aidates neil seeläbi oma finantseelarvet hallata.

Võrdlusveebi kasutamine on üks meetod teie vajadustele sobiva laenu leidmiseks.

6. Valige madala krediidi kulukuse määraga laen

Aastane tegelik intressimäär (KKM) on intressimäär, mida maksate tagasi laenusumma pealt. Kui soovite parandada oma krediidireitingut, kuid vajate siiski raha, valige madala intressimääraga laenud.

Laenusumma on piiratud, kuid hilisem laenuvõtmise ja õigeaegse tagasimaksmise kogemus suurendab teie krediidivõimelisust.

Madala krediidi kulukuse määra leidmine võib olla keeruline, kuid võimalik, kui kasutate lühiajaliste laenude võrdlemise veebisaiti.

7. Valige laen, mis maksab raha kohe välja

Lühiajalisi laene tuleks kasutada ainult hädaolukorras. Seega, kui lühiajaline laen on antud, peavad laenuvõtjad teadma, millal nad saavad oma hädaabiraha kätte.

Mitmed laenuandjad saadavad raha kohe taotluse esitamise päeval, samas kui teistel laenuandjatel võib taotlejatele laenude menetlemine võtta kauem aega.

Seega leiate sobiva lühiajalise laenuandja, kes maksab teile koheselt hädaabikapitali välja. Selleks on parimad lühiajaliste laenude veebipõhised laenuandjad.

Kokkuvõte

Et lühiajalisi laene internetis õigesti võrrelda, peavad laenuvõtjad otsima ja lugema kogu teavet võimalike pakutavate laenude kohta.

Lühiajalise laenu taotlemisel kontrollige alati järgmisi üksikasju, et tagada, et laenate usaldusväärselt teenusepakkujalt.

See hõlmab:

  • Laenusumma
  • KKM
  • Tagasimakstav kogusumma
  • Tagasimaksetingimused

See annab teile, laenuvõtjale, kontrolli oma rahaasjade üle, pakkudes juurdepääsu hädavajalikule krediidile ja ühendades teid lühiajaliste laenude otselaenuandjatega, keda võite usaldada.Kui taotlete lühiajalist laenu, siis mõelge enne taotluse esitamist hoolikalt ja veenduge, et suudate võla õigeaegselt tasuda.

0 0 hääled
Article Rating
Teavitage
guest

0 Comments
Inline tagasiside
Vaata kõiki kommentaare
0
Tahaksin teie mõtteid, palun kommenteerige.x