MoneyHub

MoneyHubi juhend puhkuse broneerimiseks

The MoneyHub guide to booking holidays

Kuidas saab vältida neid tarbetuid puhkuseprobleeme, planeerides ja eelarvestades korralikult.

Pühad peaksid olema lõbusad ja meeldejäävad, olgu siis üksi, koos lähedastega või perega.

Kahjuks ei õnnestu see alati nii. Internet on tulvil lugusid kahtlastest hotellidest, teiste turistidega kokkusurutud ekskursioonidest, lennu hilinemistest ja ülehinnatud autorentidest.

Kui see juhtub, on teie puhkuserõõm mõne minutiga ära rikkunud.

Kuna suvi on just möödas, kaaluvad paljud meist oma järgmist puhkust. See MoneyHubi juhend katab teie puhkuse iga etapi, nii et saate raamat ja reisimine teadmisega, et sul on parima pakkumise.

Taskukohaste lendude saamine ?

Kõige usaldusväärsem viis marsruutide ning lennuettevõtjate ja marsruutide sassis võrgustikus navigeerimiseks on kasutada reisivõrdluse veebisaiti või lennufirmade koondajat nagu
Skyscanner
leida kõige odavam variant. Skyscanner loetleb ka riigid ja nende COVID-piirangud sõltuvalt sellest, kuhu ja kust on lubatud lennata oma algsesse sihtkohta.

Kuid pidage meeles, et kõige odavam variant ei pruugi olla reisi jaoks parim.

Skyscanner on suurepärane vahend pikkade vahemaandumiste, küsitavate lennufirmade ja rumalate kaudsete marsruutide leidmiseks ja väljaarvamiseks, mille puhul võib teie reis teie lennuaega tundide võrra pikendada.

Kuigi teie pangakonto võib teid tänada, et lendasite veel paar tundi vastassuunas, keskkond ja teie väsinud keha seda kindlasti ei tee!

Majutuse broneerimine

Kuhu siis jääda?

Tänapäeval on hotellide broneerimise veebisaitide kakofoonia.
Booking.com
väidab, et neil on oma veebilehel 2 308 000 hotelli – kas te tõesti leiate ühe, mis sobib teie reisi eesmärgile?

Neil ei ole mitte ainult kommentaare neilt, kes seal viibivad. Kuid nad loetlevad ka, milliseid voodeid ja mida toa hind sisaldab. Lisaks soodustused varajase broneeringu või broneeringute eest ilma maksmata.

Te ei soovi hotellis ööbida?
Siis Airbnb
on tuhandeid unikaalseid majutusvõimalusi, mis pakuvad turistile rohkem võlu kui hotellikett.

Teine näpunäide on vaadata läbi
TripAdvisori arvustused
.

Jah, majutuse otsijad ei tohiks kogu oma usaldust platvormi algoritmile panna; paljud suurepärased hotellid ei tõuse edetabelite tippu. Otsijad saavad menüüst välja valida sellised valikud, ilma milleta nad enda arvates hakkama saavad, nagu jõusaal, mullivann, lemmikloomad lubatud, toateenindus jne.

Nii saate odavamaid võimalusi, mis sobivad teie eelarvesse, kuid siiski soovitud ruumivõimalused.

Teine populaarne võimalus sooloreisijate jaoks on diivanisurfing. Turistid ei pea rentima Airbnb-d või broneerima hotellituba; nad võivad jääda kellegi diivanile ja ööbida koos temaga.

On mitmeid saite, sealhulgas:

Seega on diivanisurfimine parim viis, kui soovite rohkem suhelda kohalike elanikega. Lisaks saate otse kohalikelt põnevaid näpunäiteid selle kohta, kuhu minna.

Kaitsmine reisikindlustusega

Enamik meist jätab reisikindlustuse ostmise viimasele minutile. Veelgi murettekitavam on see, et enamikul ei ole isegi reisikindlustust, eelistades loota sellele, et

sinised E111 kaardid, mis hõlmavad neid Euroopa Liidus
.

Reisikindlustus kaitseb puhkuse tühistamise või välismaal tekkivate meditsiiniliste probleemide eest.

Kui teete aastas mitu reisi, kaaluge mitme reisi kindlustuse ostmist; see on odavam.

Kontrollige oma panga või krediitkaardi tingimusi – paljud sisaldavad nüüd reisikindlustust, seega ei ole vaja seda osta. Kontrollige, kui palju see katab ja kas teil on vaja oma puhkus üldse kaardiga osta.

Autorent ilma lisatasudeta

Autorendifirmad võtavad tasu ja teenivad rohkem raha mitmesuguste lisade eest, mida kliendid vajavad.

Näiteks – satelliitnavigatsioon, teine juht, lasteistmed ja isegi ebamääraselt sõnastatud kindlustuse väikeses kirjas esitatud lisavarustus, mida te kunagi ei soovinud ja mille võtsite ainult sellepärast, et rendiametis pakuti teile kõvasti raha.

Kontrollige veel kord, et teie krediitkaart katab teie autokindlustuse. Kui teil on oma nutitelefonis andmeside rändluspakett, võite paigaldada mõned navigatsioonirakendused, näiteks
Waze
ja
Google Maps
selle asemel, et rentida satelliitnavigatsiooni.

Kui te oma auto kätte saate, vaadake seda hoolikalt üle ja kontrollige, mis on kindalaeka sees. Tehke telefoniga pilte, et tagada, et võimalikke vaidlusi ei tekiks pärast auto tagastamist.

Lisaks sellele, kui te võtate oma auto vastu päeva lõpu poole ja neil ei ole enam ühtegi sõidukit samas klassis, mille olete broneerinud, siis on rendifirmad kohustatud teid tasuta paremasse sõidukisse ümber tõstma. Kui te ei soovi autot rentida, siis sõltuvalt sihtkohast kaaluge võimalust kasutada sõidujagamisrakendust, nagu näiteks Kauplus, Uberja kui reisite USAsse, Lyft. Teise võimalusena võiksite kaaluda sõidujagamisteenust, nagu näiteks
BlaBlaCar
mis ühendab autojuhid vabade kohtadega inimestele, kes sõidavad pikematel vahemaadel samas suunas.

Vältides ekskursioone põrgust

Giidiga ekskursioonid võimaldavad kiiresti avastada palju vaatamisväärsusi, ilma et peaks õppima, kuidas välismaal sõita, planeerima, mida näha, või tegema otsuseid päevakava kohta.

Samas võib kehv reis tunduda lõputu põgenemissituatsioonina. Terve päev kohutava giidiga ebamugavas bussis koos närviliselt fotosid klõpsivate või valjuhäälselt rääkivate turistidega võib teie puhkuseelamuse rööbastelt maha võtta.

Trikk on siinkohal küsida mitu küsimust enne ekskursiooni broneerimist:

  • Kes on giid?
  • Kus süüakse lõunat?
  • Mida sa näed?
  • Kui suur on rühm?
  • Kas sellega kaasneb palju kõndimist? (Seda on hea teada, kui teie rühmas on lapsi või kui teised on liikumispuudega).

Sellised saidid nagu
Vayable
ja
Airbnb’ Kogemused’
ühendavad turiste kohalikega, et pakkuda personaalsemat ekskursiooni kui suured raha teenivad reisigrupid.

Enne puhkuse planeerimist, eelarvestamist ja broneerimist kaaluge neid järeleproovitud nippe, et mitte maksta liiga palju ja mitte muretseda suvepuhkuse pärast.

Hankige parim lend ja hotell, mis vastab teie vajadustele, säästke reisikindlustuse ja autorendi pealt ning veenduge, et väldite muid reisiga seotud õnnetusi.

0 0 hääled
Article Rating
Teavitage
guest

0 Comments
Inline tagasiside
Vaata kõiki kommentaare
0
Tahaksin teie mõtteid, palun kommenteerige.x