MoneyHub

Eesti spordisaalide võrdlus

Picture of gym equipment

Eesti spordisaalide võrdlus

Fitnessi- või terviseklubi leidmine, mis vastab kõigile teie isiklikele eesmärkidele ja aitab teil motivatsiooni säilitada, nõuab mõne võtmeküsimuse esitamist ning realistlikkust ja otsekohesust oma eesmärkide osas.

Aga kuidas leida õige jõusaal?

Mida peaksite otsima? Hind? Varustus? Asukoht?

Ideaalse jõusaali leidmine, mis aitaks teil eesmärke saavutada, on keeruline, nii et siin on ülevaade spordisaalide loendist, mis aitavad teil alustada.

Myfitness

Myfitness on Eesti suurim spordi- ja spordiklubide kett, mis võimaldab klientidel kasutada samaaegselt oma 13 erinevat keskust Tallinnas, veel viis keskust asuvad üle Eesti—(kolm Tartus, üks Viljandis ja Narvas). Myfitness on kohalike seas väga populaarne, kuna see pakub erinevaid tunde (kardio, tugevus, keha ja vaim ning lapsed) koos hästi varustatud jõusaalidega, kus on pühendunud personaaltreenerid.

Selles on midagi igaühele!

Liikmelisuse kulud Sõltuvalt sellest, millistel kellaaegadel soovite minna ja kas soovite pääseda kõikidesse spordisaalidesse. Myfitnessil on küll Perioodi pääsmed ja ühekordsed pääsmed. Pange tähele, et lisandub liitumistasu, alates 15 eurost veebis kuni 30 euroni kohapeal.

Reval-Sport Club & Spa

Reval Sport on Tallinna spordiklubi, kus on üheksa treeningruumi, avar jõusaal, squashiväljak ja üle 35 treeningtunni. Võite kasutada ka kaherajalist 25 m basseini ja kui olete treeningu lõpetanud ja miks mitte kasutada võimalust lõõgastuda auru- ja infrapunasaunas?

Igakuised liikmemaksud Sõltuvalt treeningute aegadest ja sellest, kui kaua te pakette soovite. (päevasel ajal või ka õhtuti ja nädalavahetusel). Ühekordne liitumistasu on 7 €.

Sparta

Tipptasemel treeningmasinate, kauni sauna, erinevate klasside ja suurepäraste personaaltreeneritega – Sparta Spordiklubi on üks populaarsemaid jõusaale.

Sparta Spordiklubi sobib inimestele, kellele meeldivad välitreeningud, sest nad pakuvad erinevaid eripakette välitegevusteks – suusatreeninguteks, jalgrattatreeninguteks ja jooksutreeninguteks.

Hoiatus, see on liiga sageli ülerahvastatud. Proovige võimaluse korral tipptunde vältida. Muidugi on see keeruline neile, kes töötavad iga päev. Liikmelisus on kallis ja hinnakirjad on saadaval nende veebilehel aga ainult eesti keeles.

Jõusaal 24/7

Spordiklubi Gym 24/7, mis asub mitmes asukohas üle Tallinna, pakub erinevaid pakette neile, kes soovivad registreeruda kas aastaks või vaid mõneks päevaks. Jõusaali liikmed saavad siseneda rakenduse abil oma telefonis.

Liikmeks saamine on mõne teise spordisaaliga võrreldes üsna taskukohane. Lisateabe ja täieliku hinnakirja saamiseks külastage nende veebisaiti
siin
.

Golden Club

Golden Clubil on Tallinnas 4 asukohta. Kaasaegne ja stiilne spordiklubi, mis pakub Eesti kõige paremini varustatud jõusaali ja jõusaale, MYRide+ treeningprogrammidega ketrustunde ja kursusi neljas saalis.

Lisaks spordiklubile on Tondil ka 23 sise- ja välitenniseväljakut ning kuus sulgpalliväljakut, seega on see ideaalne koht tennisehuvilistele. Igakuine liikmemaks on tavalisest kallim, kuid see tasub ära oma avaruse, puhtuse ja professionaalsuse tõttu. Hinnad leiate nende kodulehel .

Jõusaal!

Jõusaal! Sports Club on üks uuemaid spordiklubisid Tallinnas. Nad pakuvad tavapäraseid uusimaid jõusaaliruume, tunde, personaaltreenereid, võitluskunstide tunde ja võimalust kasutada pallimängusaale. Jõusaal! Spordiklubil on soovijatele mõistlik alghind. Tasud leiate siit.

0 0 hääled
Article Rating
Teavitage
guest

0 Comments
Inline tagasiside
Vaata kõiki kommentaare
0
Tahaksin teie mõtteid, palun kommenteerige.x